KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16065336
nr 1606 5336
Einar Sjöbeck, Kust. Signerad. Olja på pannå, 50x90 cm, yttermått inklusive ram: 63x103 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:43:36
100 kr
150 kr